tr
ende

Sert Mukavva Taslama Kutu Hakkında

17.04.2020
816
Stkbasım Tecrübesi ile
Sert Mukavva Taslama Kutu Hakkında

sert mukavva taslama kutu hakkındaki bu yazımızda size kutu cinsleri ve maliyetleri hakkında bilgi paylaşımında bulunacağım.ithal mukavva ve yerli mukavva olarak iki seçenek hammadde vardır bunların arasında çok küçük fiyat farkları ve malzeme sertlik değerleri en belirgin özellikleridir.

neden sert mukavva kullanılmalı veya neden tercih etmeliyim diye sorarsanız.kaliteli görsel duruş ,ilk dokunuşta kalitenin hissedilmesi ve uzun süre saklamak isteyeceğiniz şık güzel kutular kutucuklardır.

1mm,2mm,3mm gibi birçok malzeme seçeneği ve kalınlık kolay formlana bilme ahşap kutulara göre görsel seçenek ve maliyet avantajı ,üretim süresi ve işçilik maliyetleri düşüktür.birçok kaplama malzemesi kullanılabilir kumaş ciltbezleri,sunideri,termoderi,kuşe baskılı kağıtlar ve birçok seçenek uygunabilir.

bristol kutu ,micro sıvamalı kutu maliyet olarak sert mukavva taslama kutu daha pahalı bir seçenektir.sınırsız tasarım seçeneği ile saat kutusu,kuyumcu kutuları,ayakkabı kutuları,parfüm ve kozmetik kutuları,silindir ve kalpli kutular,ürün sunum kutuları bu segmentte yer alan pek çok üründen birkaçıdır.

sert mukavva taslama kutularda standart bir tasarım veya model yoktur,tamamen sizin ihtiyaç ve tasarımıza göre ürün hazırlanır,mıknatıslı ,taşıma kulplu,pencereli,çekmeceli veya tekerlekli kutularda yapılabilir.

farklı bölümler oluşturulabilir katmanlı kutular yapılabilir,seperatörler ile desteklenebilir,sünger ve eva kaplamalı separatörler çeşitli kutu modellerinde ürünlerin korunması ve sabitlemek için kullandığımız malzemelerdir.brsitol ve mukavva seperatör seçenekleri de tercih edilebilir,brsitol sepertörler görsel uygulamalarda kullanılır.maliyet olarak en ekomonik bristol seperatör,sonrasında sünger ve eva seperatör olarak sıralanır.

ETİKETLER: , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.