tr
ende

Defter ve Ajanda Hakkında

Anasayfa » Defter ve Ajanda Hakkında

Defter ve Ajanda

Defter ve ajanda, teknoloji gelişse de hala iş hayatında günlük yaşamın bir parçası. Şık ve kaliteli görünen defter ve ajandalar, iş hayatında hem çalışanlarınıza hem de müşterilerinize yansıttığınız kimliğinizi tamamlamanız için önemli aksesuarlardan birisi.

Butik bir atölyede, kişiye özel tasarlanmış, malzemesi son trendlere göre seçilmiş, her zevke uygun, şık ve kaliteli, her an yanınızda taşımak isteyeceğiniz defter ve ajandalar üretiyoruz. Defter ve ajanda kategorisinde 20’den fazla ürün çeşidi ve sınırsız tasarım seçeneğiyle sizlere standart ürünlerden kurtulma fırsatı veriyoruz.

Geri dönüşüm yoksa biz de yokuz!

Ürünlerimizde kullandığımız malzemelerin çevreye duyarlı olması bizim için taviz verilemeyecek bir nokta. Tasarımlarımızda geri dönüşmüş veya geri dönüşebilecek malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede gelecek kuşakların da defter kullanabilmesine katkıda bulunuyoruz. Yaptığımız işin sorumluluğunun farkındayız ve biz de bu dünyada üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız.

Siz hayal edin, biz üretelim!

Üretim sürecimiz, ürünlerin tasarımına ve kullanılacak malzemelere karar verilmesiyle başlıyor. Aklınızda olan tasarımı şirketimizin bünyesinde bulunan grafik tasarım ekibimizle birlikte hayata geçirme ayrıcalığına sahipsiniz.  Hem de bunun için grafik tasarımcıya ayrıca bütçe ayırmanıza gerek yok. Kullanacağınız malzemeleri de son trendleri takip ederek güncel tuttuğumuz katalogdan seçerek ilk adımı tamamlamış oluyoruz.

Tasarım aşamasını bitirdikten ve malzemelere karar verdikten sonra atölyemizde defter ve ajandaları üretmeye başlıyoruz. Her aşaması tasarım ürünler için özel dizayn edilmiş üretim aletlerimizde üretimi tamamladıktan sonra ürünlerinizi size teslim ediyoruz.

Tasarım defter ve ajandaların kullanım alanları

Günlük hayatınızda ya da iş hayatınızda kullanarak imajınızın tamamlanması için tasarım defterleri ya da ajandaları kullanabilirsiniz.

 Ayrıca müşterilerinize, sizi hatırlatan kullanışlı ve şık bir hediye olarak da sunabilirsiniz. Bu hediyeniz sıradan eşantiyon ürünler arasında farklılaşacak ve müşterinizin sürekli yanında taşımak isteyeceği kıymetli bir ürün olacaktır.

 Çalışanlarınıza doğum günlerinde onlar için özel tasarlanmış bir defter sunabilirsiniz. Ya da yılbaşı gibi özel günlerde personelinize hediye edebilirsiniz. İşe yeni başlayan personelinize üzeirnde ismi yazan bir ajandayla hoş geldin demek de oldukça şık bir karşılama olabilir. Kişiselleştirilmiş, özel tasarım bir hediye, her yerde bulabilecekleri fabrikasyon hediyelerden çok daha çekici olacaktır.

Tasarım Defter Çeşitlerimiz

30’dan fazla defter çeşidimizle size en uygun ürünü sunmaya hazırız; termo deri defter, kenarı boyalı defter, isme özel defter, kişiselleştirilmiş defterler, varak baskılı defter, spiralli defter, suni deri defter, salpa kapak defter, mantar defter, taştozu kağıt defter, tohum kağıt defter, kenarı ebrulu defter, gizli spiralli defter, Amerikan cilt defter, animasyonlu defter, pp kapaklı defter, renkli pp kapak defter, renkli plastik kapak defter, ahşap kapak defter, lazer kesim defter, kutulu defter, defter kalem kutulu setler, işe başlama defter setleri, oryantasyol defter setleri, planer defter, geri dönüşümlü defter, geri dönüşebilir defter, mukavva defter, kraft defter, kraft geri dönüşümlü defter, spiralli kraft defter.

Tasarım Ajanda Çeşitlerimiz

20’den fazla ajandamızla tüm ihtiyaçlarınız için bir çözüm sunuyoruz; suni deri ajanda, salpa kapak ajanda, termo deri ajanda, pu ajanda, isme özel ajanda, ahşap kapak ajanda, lazer kesim ajanda, kutu ajanda, ajanda kalem kutulu setler, işe başlama ajanda setleri, oryantasyol ajanda setleri, tarihli ajanda, tarihsiz ajanda, planlı ajanda, planer ajanda, geri dönüşümlü defter, geri dönüşebilir defter, mukavva defter, kraft ajanda, kraft geri dönüşümlü defter, spiralli kraft ajanda, gizli spiralli ajanda, taslama kapak ajanda, gizli spiralli ajanda.