tr
ende

Kartvizit & Kurumsal Hakkında

Anasayfa » Kartvizit & Kurumsal Hakkında

Kartvizit

Kartvizit, iş toplantılarının, zirvelerin, müşteri ziyaretlerinin, organizasyonların olmazsa olmazıdır. Elinize aldığınız kartvizitler arasında bazıları diğerlerine göre çok daha çekicidir ve onları incelemek için daha çok zaman ayırırsınız.

Kartvizitlerin sahip olması gereken özellikler

Bir kartvizitin olmazsa olmazları arasında hepimizin bildiği üzere adınız, iş unvanınız, firmanız, telefon numaranız ve e-posta adresiniz olmalıdır.

İki taraflı bir kart kullanıyorsanız, ek bilgiler ekleyebilirsiniz ya da İngilizce ya da farklı bir dilde aynı bilgileri paylaşabilirsiniz.

Kartvizitinizde link kullanıyorsanız bu linkin doğru yazıldığından emin olmalısınız. Şirketinizin web sitesi ya da profesyonel Linkedin adresinizi kartvizitinizde paylaşabilirsiniz. Ayrıca QR kod kullanımı da oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlayan bir uygulama ve kullanımı da linklere göre çok daha kolay. Bu noktada da dikkat etmeniz gereken QR kodun istediğiniz gibi çalışıyor olması. Ayrıca QR kodun geçerlilik süresinin yeterince uzun olduğundan emin olmanızda da fayda var.

Yazılar okunabilir olmalı, çok fazla yazı da kullanılmamalıdır. Tasarımı belli bir akışı aktaran, yaptığınız işin özüne uygun ve tercihen yaratıcı olmalıdır.

Kartvizit seçenekleri; kenarı boyalı kartvizit, renkli kartvizit, pvc kartvizit, varak baskılı kartvizit, personel kartvizit, özel kesimli kartvizit, kartvizit kartpostal, hologramlı kartvizit, lazer kesimli kartvizit, sıvamalı kartvizit, fantezi kartvizit, siyah kartvizit, letterpress kartvizit, gofreli kartvizit, 3D kartvizittir.

Kurumsal Kimlik

 Kurumsal kimlik, firmanız yaşadığı sürece var olacaktır. Firmanızın kurumsal kimliği de firmanızın ismi gibi stabildir ve değişmeyecektir, çünkü kurumsal kimlik markanızın tamamlayıcı bir parçasıdır. Markanızın rengi ve ismi nasıl markanız yaşadıkça aynı kalıyorsa, kurumsal kimlik öğeleri de aynı kalır. Markanız, kurumsal kimliğindeki renklerle, yazı stili ve şekillerle bir bütün haline gelir.

Kurumsal Kimlik Materyalleri

En başta kartvizit olmak üzere katalog, sunum dosyası, cepli dosya, kulaklı dosya, sunum dosyası, faaliyet raporları, yılsonu faaliyet raporu, karton çanta, spiralli takvim, ayraçlı takvim, kurumsal sunum kitleri, işe başlangıç kitleri ,oryantasyon kitleri, personel kartları, masa takvimi gibi birçok materyal kurumsal kimliğin yansıtılmasında kullanılabilir. Bu ürünler, uzun yıllar boyunca şirketinizi temsil edeceği için tasarımları ve kalitesi önemlidir.

Tüm kurumsal kimlik ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.

Butik atölyemizde, size özel tasarımlarımızla her türlü kurumsal kimlik ihtiyacınızı en kısa sürede karşılamaya hazırız. Tasarım için ayrıca bütçe ayırmanıza da gerek yok.  Kendi bünyemizde bulunan grafik tasarım uzmanlarıyla tasarımlarınızın oluşturulmasından, teslimatına kadar tüm süreçte yanınızdayız.  Geniş ürün yelpazemizden size en uygun ürünü seçin, inanamayacağınız kadar hızlı şekilde size teslim edelim.

Şirketimizin önceliği geri dönüştürülmüş ya da geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiş ürünlerdir.  Kurumsal kimliğinizi oluştururken kurumsal imajınıza da katkıda bulunun.