tr
ende

Foto Galeri

Anasayfa » Foto Galeri

Menü&Portfolyo

Menü ve portfolyo her restoran, otel ve kafede olması gereken, müşterinin mekanla ilgili izlenim edinmesini sağlayan unsurlardır.

Her işletmenin menü ve portfolyo tasarımı kendisine özgü ve işletmenin marka imajını yansıtan bir çizgide olmalıdır. Ayrıca sayfaların tasarımı kadar, kullanılan malzemelerin çeşidi de menü ve portfolyonun tamamlayıcı unsurları olarak düşünülmelidir. Bu doğrultuda marka imajına uygun malzemelerden, uygun tasarımla bir çalışma yapılmalıdır.

İyi Bir Menü ve Portfolyonun Özellikleri

İyi bir menü ve portfolyo okunabilir olmalı ve kolay anlaşılabilir bir tasarıma sahip olmalıdır. Müşterileri yormadan, kolayca aradıklarını bulabilecekleri bir akışa sahip tasarımlar tercih edilmelidir.

Kullanılan resim ve görsellerde yüksek kalite önemlidir. Ayrıca görsellerin gerçeği yansıtması da dikkat edilmesi gereken bir diğer noktadır. Bu sayede müşterilerin beklentisine uygun sunumlar hazırlanmasını da sağlayacaktır.

Menü ve portfolyo kurumsal imajın bir parçası olarak düşünülmeli ve buna göre şekillendirilmelidir. İçinde bulunan ürünlerin, menü ve portfolyonun tasarım ve malzeme kalitesinden etkileneceğini de unutmamak gerekir.

Menü Tasarım Süreci

Menü tasarımı binlerce farklı seçenekten, firmaya en uygun olanın ortaya çıkarıldığı bir süreçtir. Menü tasarımındaki seçenekler tamamen hayal gücüyle sınırlıdır. Butik atölyemizde sadece size özel gerçekleştirdiğimiz tasarımla müşterilerinizi şaşırtabilir, heyecanlandırarak iştahlarını daha da açabilirsiniz.

İstediğiniz noktaları daha fazla vurgulamak için led ışıklar, özel boyalar ve kokuları da tasarıma dahil ederek inovatif ve oldukça yaratıcı menüler oluşturabilirsiniz.

İsteğinize bağlı olarak hazır resimler kullanabilir ya da baştan sona organizasyonunu üstlendiğimiz fotoğraf çekimiyle menü tasarımınızı tamamlayabiliriz.

Tamamını geri dönüştürülmüş ya da geri dönüştürülebilir malzemelerden ürettiğimiz ürünlerle menünüz kısa sürede hazırlanacak ve teslim edilecektir.

Menü tasarımlarımız için sert kapaklı, dikişli, suni deri, termo deri olarak birçok farklı malzeme seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede sınırsız tasarım seçeneği sunarak işyerinize özgü bir ürün oluşturmaktayız.

Menü çeşitlerimiz arasında vidalı menü, deri menü, pvc menü, sert kapak menü, lazer kesim menü, ahşap menü, forex menü, fotoblok menü, suni deri menü bulunmaktadır. Ayrıca adisyon kabı, Amerikan servis, deri Amerikan servis, suni deri Amerikan servis ve menü board çalışmalarımız da mevcuttur.