tr
ende

Kutu & Ambalaj Hakkında

Anasayfa » Kutu & Ambalaj Hakkında

Kutu & Ambalaj

Kutu ve ambalaj, en basit ürünleri bile güzelleştirme gücüne sahiptir. Aynı zamanda ürünün kişiliğini de tamamlar. İçine koyulan hediyeyi daha cazip hale getirir. Üründen önce, ürünün içine koyulduğu kutusuyla ya da ambalajıyla karşılaşırız. Bize ürün hakkındaki ilk fikri de ambalajı ya da kutusu verir. Kutuların ruhu vardır, bu yüzden içine koyulan ürün ve taktim edilen kişiye özel olarak tasarlanması gerekir. Bu sayede ürün amacını gerçekleştirecektir.

İyi bir ambalaj çalışması, müşterilerinize ya da çalışanlarınıza kendilerini özel hissettirmenin de bir yoludur. Özel olarak tasarlanmış, alışılmışın dışında bir kutu ya da ambalaj, içindeki ürün kadar anlam taşıyacaktır.

Özel tasarım kutuların özellikleri

Özel tasarım kutu ve ambalaj yüksek maliyet olarak algılansa da aslında mikro oluklu mukavva kutular, sert mukavva taşlamalı kuşe fantezi kutular, Bristol ve karton ürün kutular oldukça şık ve uygun fiyatlı seçeneklerdir.

Görsel açıdan çok şık ve doğrudan kullanıma uygun olan karton kutu seçeneklerinden birisi de Bristol karton kutulardır. Bristol karton kutuların üretim süresi kısadır. Hacimsel olarak depolanmaya uygundur ve stok avantajı sağlar.  Ancak raf ömrünün kısa olduğu ve diğer kutu seçenekleri kadar dayanıklı olmadığı göz önüne alınmalıdır.

Mikro oluklu mukavva kutular ise orta sınıf fiyat grubuna ait bir üründür. Oldukça sağlam olan mikro oluklu mukavva kutuların stok hacmi fazla olduğu için demonte olarak teslimatı gerçekleştirilebilir. Ürünün tasarıma göre monte halde de sevk edilebilir. Ayrıca siyah, mavi, sarı ve yeşil renklerde boyası çıkmayan ve kokusuz, özel üretim mikro ondüla levha üretimi de yapmaktayız.

Sert mukavva fantezi kutular, kaliteli ve sağlam olduğu kadar, albenisi de yüksek ürünlerdir. Sevk edilirken özenli davranılması gerekir. Üretim maliyeti ve süresi en yüksek ürün grubudur. Ancak ürünün satış performansına etkisi yüksek olduğu için etkili bir pazarlama enstrümanıdır.

Siz de bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir kutu bularak ürünlerinizi daha da güzelleştirebilirsiniz.

Özel tasarım kutu seçenekleri

Özel tasarım kutu seçeneklerimiz; mefruşat kutuları, ev tekstili kutuları, kozmetik kutuları, yazıcı kutuları, kartuş-toner kutuları, sunum kutuları, kitap kutuları, kartela kutusu, ürün kartela kutusu, parfüm kutuları, ayakkabı kutuları, pasta kutuları, baskılı koli, baskısız koli, zeytinyağı kolisi, zeytinyağı kutuları, pencereli kutu, ipli çanta kutular, saplı koliler.

Özel tasarım ambalaj seçenekleri

Özel tasarım ambalaj grupları; karton çanta, sert kutu, fantazi kutu, koli, kutu, pencereli kutu, hediye paketi, ipli hediye paketi, kraft büküm sap poşet, ipli hediye paketi, lokum kutuları, parfüm kutuları, amerikan servis, mıknatıslı kutu, katlanan kutu, demonte kutu.